Як приховати номер телефону Водафон

Приховані номери досить корисна функція якщо Ви не хочете, щоб у людини, якій ви зателефонували, залишився ваш контакт. Більшість операторів України надають таку послугу за невелику плату. У цій статті ми розберемося як приховати номер телефону провайдера Vodafon.

Скрытый номер водафон

Послуга “Антивизначник номера” від Водафон

Логотип ВодафонЦя послуга працює тільки в мережі Водафон і тільки на дзвінки, при надсиланні SMS повідомлення у співрозмовника ваш номер з’явиться. Ця послуга поширюється лише на номери в мережі Водафон, якщо зателефонувати абоненту іншого провайдера мобільного зв’язку номер буде видно. Також існує функція “Супервизначник номера” якщо вона підключена у абонента, якому ви телефонуєте, він побачить ваш номер.

Як зробити прихований номер?

Для активації послуги потрібно набрати номер *131# та натиснути кнопку дзвінка. Інший спосіб підключення – це відправлення будь-якого SMS повідомлення на номер 3011. Також активація функції доступна в особистому кабінеті користувача на сайті або мобільному додатку Водафон.

Якщо при активованій функції ви хочете показати свій номер, спочатку потрібно додати *31#380(xxx) xx-xx-xx

Вартість послуги

Активувати послугу можна безкоштовно, але ціна на добу 0,65 грн. Якщо на рахунку немає необхідної суми, функція відключається.

Як вимкнути приховування номера?

  • Існує кілька способів деактивації послуги:
  • Набрати короткий номер *132# та натиснути кнопку дзвінка.
  • Надіслати будь-яке повідомлення на номер 3012
  • В особистому кабінеті на сайті або у додатку Водафон
4 2 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментаріїв
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x