Чому Megogo не працює ?

Megogo – це найбільший онлайн кінотеатр в Україні, в каталозі якого понад 70 000 фільмів і серіалів. Але іноді при підключенні виникають помилки, які заважають або унеможливлюють перегляд улюбленого контенту.

У цій статті ми розглянемо найпопулярніші помилки, які зустрічаються в роботі Megogo і запропонуємо досить прості способи їх виправлення.

Можливі проблеми з Megogo

Найчастіше проблеми виникають саме з самою програмою, серед яких:

Стара версія програми Megogo

У цьому випадку достатньо оновити програму до останньої версії. У телевізорах Samsung для цього є програма Samsung Apps, у телевізорах LG програма називається LG Smart World у Philipps програма App Gallery.

Якщо це не допомогло, можна спробувати повністю перевстановити програму видаливши її і встановити заново.

Неправильні налаштування пристрою

Якщо проблема у програмному забезпеченні телевізора, то допоможе скидання налаштувань до заводських на пристрої.

Важливо! У цьому випадку потрібно буде заново виконувати налаштування телевізора та встановлення всіх додаткових програм.

Некоректний сервер DNS

Якщо попередні поради не допомогли одним із варіантів усунення несправності є зміна DNS серверів на 8.8.8.8. Зазвичай цей параметр можна змінити в налаштуваннях мережі вашого пристрою.

Важливо! Цей варіант не рекомендується використовувати, оскільки можуть спостерігатися збої в інших додатках.

Скидання налаштувань Smart Hub для телевізорів Samsung

У деяких випадках допомагає скинути налаштування Smart Hub. Ця дія видаляє сміттєві файли та очистить кеш програм.

Важливо! Пристрій має бути сертифікованим для вашої країни. Якщо це не так, цей пункт не підходить, оскільки пристрій може бути заблокований.

Щоб скинути налаштування Smart Hub на пристрої Samsung потрібно в “Параметрах” перейти в розділ “Підтримка”, далі “Самодіагностика”. Вибираємо пункт “Скинути налаштування Smart Hub” і вводимо пін код, за замовчуванням 0000.

Нестабільне підключення до Інтернету

Для правильної роботи Мегого швидкість інтернет з’єднання не повинна бути нижчою за 10 Мб/с. Перевірити швидкість можна на веб-сайті speedtest.net. Якщо швидкість Вашого інтернету нижче зверніться до свого провайдера для усунення несправностей або підвищення тарифу.

Збій на боці Megogo

Це буває вкрай рідко, але все ж таки можуть бути неполадки з самим сервісом. Щоб переконатися, що немає перебоїв у роботі сервісу, потрібно звернутися на підтримку.

4.5 2 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментаріїв
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x